Wiewiórki

Serdecznie witamy wszystkie ,,Wiewiórki” w nowym roku szkolnym 2022/2023

,,Wiewiórki” – to grupa dzieci  ciekawych  świata i interesująca się wszystkim co ich otacza. Grupę tworzą dzieci trzy i czteroletnie. Jest nas 23 -  9 dziewczynek i 16 chłopców. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. W naszej grupie stosujemy zasadę „uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc”. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Lubimy spędzać czas na wspólnej zabawie. Zabawy w ogrodzie przedszkolnym sprawiają nam dużo radości.